ERJ-P08F4023V
MFR.Part #
ERJ-P08F4023V
JLCPCB Part #
C4195010
Description
-55℃~+155℃ 402kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS