ERJ-S14J220U
MFR.Part #
ERJ-S14J220U
JLCPCB Part #
C2134021
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS