ERJ-3RBD2100V
MFR.Part #
ERJ-3RBD2100V
JLCPCB Part #
C4156555
Description
-55℃~+125℃ 100mW 210Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS