ERA-6VEB78R7V
MFR.Part #
ERA-6VEB78R7V
JLCPCB Part #
C1862361
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 78.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS