ERJ-S14J113U
MFR.Part #
ERJ-S14J113U
JLCPCB Part #
C4163636
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS