ERJ-XGNF3650Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF3650Y
JLCPCB Part #
C4105548
Description
-55℃~+125℃ 31mW 365Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS