ERJ-S14F3653U
MFR.Part #
ERJ-S14F3653U
JLCPCB Part #
C4326930
Description
-55℃~+155℃ 365kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS