ERJ-P6WF1050V
MFR.Part #
ERJ-P6WF1050V
JLCPCB Part #
C3943573
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS