ERJ-S14F3302U
MFR.Part #
ERJ-S14F3302U
JLCPCB Part #
C2139931
Description
-55℃~+155℃ 33kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS