ERJ-U14D30R0U
MFR.Part #
ERJ-U14D30R0U
JLCPCB Part #
C2138653
Description
-55℃~+155℃ 30Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS