ERJ-S14F2213U
MFR.Part #
ERJ-S14F2213U
JLCPCB Part #
C2140525
Description
-55℃~+155℃ 221kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS