ERJ-P14F9760U
MFR.Part #
ERJ-P14F9760U
JLCPCB Part #
C4096102
Description
-55℃~+155℃ 500mW 976Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS