ERJ-1TNF1241U
MFR.Part #
ERJ-1TNF1241U
JLCPCB Part #
C4144174
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS