ERJ-S14F1401U
MFR.Part #
ERJ-S14F1401U
JLCPCB Part #
C4318676
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS