ERJ-U03D10R2V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U03D10R2V
JLCPCB Part #
C4204609
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS