ERA-2AEB1131X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-2AEB1131X
JLCPCB Part #
C2075463
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS