ERJ-S14D4871U
MFR.Part #
ERJ-S14D4871U
JLCPCB Part #
C3997919
Description
-55℃~+155℃ 4.87kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS