ERA-8AEB9763V
MFR.Part #
ERA-8AEB9763V
JLCPCB Part #
C2075629
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 976kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS