ERA-3AED1022V
MFR.Part #
ERA-3AED1022V
JLCPCB Part #
C20014294
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS