ERJ-S14D3302U
MFR.Part #
ERJ-S14D3302U
JLCPCB Part #
C1697887
Description
-55℃~+155℃ 33kΩ 400V 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS