ERJ-U03F2742V
MFR.Part #
ERJ-U03F2742V
JLCPCB Part #
C1859261
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS