RT1210FRD07430RL
MFR.Part #
RT1210FRD07430RL
JLCPCB Part #
C4124936
Description
-55℃~+125℃ 250mW 430Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS