ERA-1AEC391C
MFR.Part #
ERA-1AEC391C
JLCPCB Part #
C20013250
Description
-55℃~+155℃ 390Ω 50mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS