ERJ-S14D1330U
MFR.Part #
ERJ-S14D1330U
JLCPCB Part #
C1698675
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 133Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS