EXB-U14433JX
MFR.Part #
EXB-U14433JX
JLCPCB Part #
C20026955
Package
0302
Description
2 31mW 4 43kΩ ±200ppm/℃ ±5% 0302 Resistor Networks, Arrays ROHS