ERA-3APB513V
MFR.Part #
ERA-3APB513V
JLCPCB Part #
C2089305
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS