ERJ-S12J432U
MFR.Part #
ERJ-S12J432U
JLCPCB Part #
C2135152
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 4.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS