ERJP03J564V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJP03J564V
JLCPCB Part #
C427288
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 560kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS