ERJ-S12J132U
MFR.Part #
ERJ-S12J132U
JLCPCB Part #
C2135069
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS