ERJ-S12J106U
MFR.Part #
ERJ-S12J106U
JLCPCB Part #
C1860731
Package
1812
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 10MΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS