ECE-A0JN221UB
MFR.Part #
ECE-A0JN221UB
JLCPCB Part #
C5114149
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 220uF 340mA@10kHz 6.3V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS