ERJPA3F1501V
MFR.Part #
ERJPA3F1501V
JLCPCB Part #
C543357
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS