ERJ-S12F7R50U
MFR.Part #
ERJ-S12F7R50U
JLCPCB Part #
C4029634
Package
1812
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 7.5Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS