ERJ-U1TF73R2U
MFR.Part #
ERJ-U1TF73R2U
JLCPCB Part #
C1861996
Description
-55℃~+155℃ 1W 73.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS