ERJ-S12F4R53U
MFR.Part #
ERJ-S12F4R53U
JLCPCB Part #
C3989432
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 4.53Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS