ERJ-UP3F2150V
MFR.Part #
ERJ-UP3F2150V
JLCPCB Part #
C4225154
Description
-55℃~+155℃ 215Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS