ERJ-S12F4R02U
MFR.Part #
ERJ-S12F4R02U
JLCPCB Part #
C4215785
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 4.02Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS