ERJ-S12F2371U
MFR.Part #
ERJ-S12F2371U
JLCPCB Part #
C3924016
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS