ERJ-S12D8202U
MFR.Part #
ERJ-S12D8202U
JLCPCB Part #
C1701959
Description
-55℃~+155℃ 750mW 82kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS