EXB-28N681JX
MFR.Part #
EXB-28N681JX
JLCPCB Part #
C20026059
Package
0804
Description
4 63mW 680Ω 8 ±200ppm/℃ ±5% 0804 Resistor Networks, Arrays ROHS