ERJ-S12D6802U
MFR.Part #
ERJ-S12D6802U
JLCPCB Part #
C1706201
Description
-55℃~+155℃ 68kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS