ERA-1ARW2371C
MFR.Part #
ERA-1ARW2371C
JLCPCB Part #
C19458526
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS