ERJ-1GJJ752C
MFR.Part #
ERJ-1GJJ752C
JLCPCB Part #
C20022530
Description
-55℃~+125℃ 50mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS