ERJ-S12D2100U
MFR.Part #
ERJ-S12D2100U
JLCPCB Part #
C4185254
Description
-55℃~+155℃ 210Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS