ERJ-1GJF11R3C
MFR.Part #
ERJ-1GJF11R3C
JLCPCB Part #
C20021079
Description
-55℃~+125℃ 11.3Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS