ERJP03F1580V
MFR.Part #
ERJP03F1580V
JLCPCB Part #
C2123377
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS