ERJ-S12D1783U
MFR.Part #
ERJ-S12D1783U
JLCPCB Part #
C1701361
Description
-55℃~+155℃ 178kΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS