EET-HC2D122CA
MFR.Part #
EET-HC2D122CA
JLCPCB Part #
C3724021
Package
Plugin,D25xL52mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1200uF 166mΩ@120Hz 2.65A@120Hz 2000hrs@105℃ 200V 25mm 52mm ±20% 插件,D25xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors