ERJ-S03F4R22V
MFR.Part #
ERJ-S03F4R22V
JLCPCB Part #
C1013888
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 4.22Ω Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS