ERJ-S08J914V
MFR.Part #
ERJ-S08J914V
JLCPCB Part #
C4095354
Description
-55℃~+155℃ 250mW 910kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS